מלונות בוטיק בישראל

5/25/2015

מלונות בוטיק הפכו למבוקשים מאד בתקופה האחרונה, אנשים רבים בוחרים להתארח דווקא במלונות אלה משום שהם מחפשים את השקט והשלווה שמאפיינים את האירוח במלונות הללו. מלונות בוטיק הם יותר מטרנד חולף, זוהי תופעה שהגיעה לכאן כדי להישאר . מלון בוטיק עונה על כל הדרישות של סגנון אירוח עסקי, יוקרתי ופרטי. כיום ניתן למצוא מלונות בוטיק בכל רחבי הארץ, לכן אנשים שמעוניינים להתארח במלונות אלו יכולים לחפש מלון בוטיק באזור בו הם מעוניינים להתארח. אם אתם מעוניינים להתארח במלון בוטיק עליכם להכין את עצמכם לאירוח יוצא דופן.
אז מה עליכם לבדוק כאשר אתם מחפשים אחר מלון בוטיק?

כיצד לחפש אחר מלון בוטיק?
1.      בדיקת גיל: כאשר מחפשים אחר מלון בוטיק חשוב לבדוק מהו הגיל המינימאלי שיכול להגיע להתארח במלון. בדיקה זו הינה חשובה בייחוד באם אתם מעוניינים להגיע להתארח במלונות ביחד עם ילדים קטנים.
2.      מיקום: מומלץ לבחור מלון אשר שוכן במיקום מרכזי. כלומר, מומלץ לבחור מלון שבמרחק הליכה קצר ממנו או במרחק נסיעה קצר ממנו ניתן למצוא אתרי תיירות, מקומות בילוי ואטרקציות מגוונות. הימצאותם של מקומות כאלו בקרבה למלון תעשיר את האירוח ותאפשר לכם ליהנות מדברים נוספים פרט לאטרקציות הקיימות במלון בו אתם שוהים.
3.      בסיס אירוח: בסיס האירוח בכל מלון בוטיק הינו שונה. ישנם מלונות בוטיק בהם בסיס האירוח הינו לינה בלבד ויש מלונות בהם בסיס האירוח הינו לינה וארוחת בוקר או לינה, ארוחת בוקר וארוחת ערב. חשוב מאד לבדוק את בסיס האירוח על מנת להיות ערוכים. כך למשל, אם בסיס האירוח הינו לינה בלבד עליכם לקחת בחשבון כי יהיה עליכם לאכול במסעדות, דבר אשר יגרום להוצאה כספית נוספת פרט להוצאה על המלון עצמו.
4.      מחיר: כאשר מחפשים אחר מלון בוטיק חשוב לבדוק את מחיר המלון. המלצתי היא לבחור כ-5 מלונות בוטיק שמוצאים חן בעיניכם ומתוכם לבחור את המלון שהכי מתאים עבורכם מבחינה כספית.
5.      אטרקציות: בעת החיפושים אחר מלונות בוטיק מומלץ לבדוק מהן האטרקציות שמציע המלון לרשות אורחיו. ראוי לציין כי ישנן אטרקציות שאינן כרוכות בתשלום נוסף כדוגמת בריכת שחייה, שולחנות משחק, סאונה וג'קוזי ספא. מנגד, ישנם מלונות בוטיק שמציעים לאורחיהם ליהנות מהזמנות מיוחדות בתיאום מראש ובתשלום נוסף כדוגמת טיפולי ספא: שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסויים וכדומה.

איך לחפש אחר מלון בוטיק?
הדרך הקלה והמהירה ביותר לחפש אחר מלונות בוטיק הינה באמצעות אתרי האינטרנט השונים שמפרסמים את המלונות. באתרי האינטרנט תוכלו למצוא מידע אודות המלון, תמונות וטלפון של איש קשר. כל אלו יהפכו את החיפוש שלכם לקל, זמין ומהיר יותר.

© all rights reseved to Villagio.co.il 2012-2013