וילות עם בריכה מחוממת ומקורה לחורף

8/24/2014

בימי החורף הגשומים אנו משתדלים שלא להישאר במשך כל הזמן בבית. מדי שנה אני מקיימת מסורת קבועה בחורף: נופש בוילה עם בריכה מחוממת. כאשר אני רוצה לפנק את עצמי, לצאת מהבית ולבלות כמו שצריך אני עורכת נופש מפנק בוילות עם בריכה מחוממת אשר מתאימות לאירוח חורפי מושלם. כאשר משפחתי ואני רוצים להגיע לנופש אנו יודעים כי עלינו לסגור על וילה זמן-מה קודם לכן על מנת שיישארו תאריכים פנויים, כמו כן אנו משתדלים בכל שנה לנפוש במקום ובאזור שונה, שנה שעברה נפשנו בוילה עם בריכה מחוממת שממוקמת בצפון הארץ והשנה אנו עתידים לשנות מקום ולנפוש בדרום הארץ.
בכל אופן ישנם כמה קריטריונים שיש לבדוק טרם שוכרים וילה, הקריטריונים הללו עוזרים לי בחיפוש ובבחירה בוילה מסוימת והנני סבורה כי יעזרו גם לכם:

אזור מרכזי וקרבה למסלולי טיול או לאתרים מסחריים:
גם כאשר מגיעים אל וילות עם בריכה מחוממת בחודשי החורף רצוי לברר על אודות אתרים מסחריים ומסלולי טיול הנמצאים בסמוך לוילה. גם בימי החורף הגשומים ישנם ימים עם הפוגות בהם ניתן לערוך טיולים ולבלות ולכן רצוי לברר אודות מקומות אלו. אני ממליצה לשכור וילות עם בריכה מחוממת אשר ממוקמות באזור מרכזי ואסטרטגי אשר יאפשר לכם לעשות עוד דברים במהלך הנופש פרט מלשהות בין תחומי הוילה.

בריכה מחוממת ומקורה:
וילה עם בריכה מחוממת מכילה בריכה מחוממת, אך פרט חשוב שאינני מוותרת עליו הינו שהבריכה תהיה מקורה. כאשר אני שוכרת וילה אני בודקת האם הבריכה המחוממת הינה מקורה כדי שבאם בזמן הנופש ירד גשם ויהיה קר בחוץ הדבר לא ימנע ממני להיכנס ולשחות בבריכה המחוממת והנעימה.

וילה עם בריכה מחוממת

מחפשים לשכור וילה עם בריכה מחוממת ומקורה לימי החורף הקרים? הגעתם למקום האידיאלי!

המחיר הנדרש עבור וילה עם בריכה מחוממת:
כסף הינו דבר אשר חשוב לכולנו ורובנו בודקים מחירים טרם יציאה לנופש. גם כאשר ברצוני לשכור אחת מהוילות עם בריכה מחוממת אני מבררת ומשווה בין המחירים של הוילות השונות. היתרון בענף הוילות טמון בכך שישנן וילות רבות וטווח המחירים הינו רחב כך שהדבר מאפשר לכל אדם להתאים נופש לסכום הכספי העומד לרשותו. בדרך כלל ככל שכמות האטרקציות הינה פחותה וככל שהוילה הינה קטנה יותר כך המחיר שלה יהיה נמוך יותר.

אפשרות להוספת אטרקציות:
ישנם בעלי וילות אשר מאפשרים להוסיף אטרקציות לאלו שכבר קיימות בוילות שלהם. אני תמיד מבררת אילו אטרקציות ניתן להוסיף בוילה אותה אני מעוניינת לשכור. בדרך כלל אני מעוניינת שבעל הוילה יעניק לי את האפשרות להזמין ארוחות בוקר וערב באם ארצה בכך ושתהיה אופציה להזמין טיפולי ספא כדוגמת מסאג' שכן אין דבר יותר מפנק מזה.

לאחר שאני בודקת את הקריטריונים הללו אני יכולה לשכור וילה עם בריכה מחוממת.  קרוב לוודאי שלכל אחד מכם ישנם קריטריונים שונים וכאשר אתם מעוניינים לשכור וילות עם בריכה מחוממת אתם בודקים דברים נוספים, יחד עם זאת הדבר הכי חשוב הינו כי נופש בוילה עם בריכה מחוממת הינו הנופש המושלם בחורף.

© all rights reseved to Villagio.co.il 2012-2013