וילות ליום העצמאות 2014

4/28/2014

יום העצמאות הינו חג אשר מציין את ההכרזה של הקמת מדינה יהודית. ישראלים רבים נוהגים לחגוג את ערב יום העצמאות ביחד עם המשפחה או עם החברים. בדרך כלל בערב זה נוסעים לצפות בהופעות של אמנים, עושים טיולי אוהלים, מטיילים ברחבי מדרחוב שבעיר וכדומה. כפי שידוע מקומות מעין אלו הינם הומי אדם, מה שגורם לקושי רב למצוא חנייה, להרגשת דוחק וצפיפות ולעיתים מפחית מההנאה. אז אם השנה אתם רוצים לחגוג באופן שונה את יום העצמאות והנכם מעוניינים להיות במקום שאיננו הומה אדם הנכם מוזמנים להגיע אל וילה ליום העצמאות. וילות ליום העצמאות התפתחו בשנים האחרונות והן מקום אידיאלי עבור אנשים שרוצים לחגוג את יום העצמאות בקרב האנשים שאהובים עליהם. במהלך האירוח בוילה ליום העצמאות אין עוד אנשים נוספים מלבדכם, דבר אשר מעניק לאירוח אווירה הרמונית ופרטית. אם אינכם מכירים את ענף זה, בכתבה הבאה אסביר אודות הענף:

היכן ממוקמות וילות ליום העצמאות?
אם החלטתם לשכור וילה ליום העצמאות עליכם לדעת כי הנכם יכולים למצוא וילה בכל רחבי הארץ: בדרום, במרכז, בצפון ובאזור רמת הגולן. אם אין אתם ניידים מומלץ שתשכרו וילה שקרובה לאזור המגורים שלכם. מנגד, באם אתם ניידים והנכם עתידים להגיע אל וילה ליום העצמאות הנכם יכולים לשכור וילה שממוקמת הרחק מאזור המגורים שלכם.

וילות ליום העצמאות

מבחר וילות נופש ליום העצמאות 2014 כנסו עכשיו!

למשך כמה זמן ניתן לשכור את הוילות?
וילות ליום העצמאות הינן שונות זו מזו, ישנן וילות אותן ניתן לשכור למשך מספר לילות ומנגד ישנן וילות אחרות בהן ניתן להתארח למספר שעות ספורות בלבד. אז אם אתם מעוניינים להישאר לישון בוילה עליכם לבדוק האם הוילה אותה אתם רוצים לשכור מיועדת גם עבור לינה. כמו כן, חשוב לבדוק כמה אנשים יכולים להתארח בוילה וכמה אנשים יכולים להישאר ללון בין תחומיה, לעיתים יש הבדל בין מספר האנשים שיכולים להתארח בוילה לבין מספר האנשים שיכולים להישאר ללון בה ולכן יש לבדוק את הנתונים הללו.

אילו אטרקציות יש בוילות ליום העצמאות?
כל וילה ליום העצמאות מכילה מגוון שונה של אטרקציות, בין האטרקציות השונות ניתן למצוא בריכת שחייה, ג'קוזי ספא, סאונה יבשה, משחקי שולחן: שולחן סנוקר, שולחן פוקר ושולחן הוקי אוויר, מערכת קולנוע ביתית, מערכת קריוקי וכדומה. טרם השכרת וילה מסוימת מומלץ לבדוק אילו אטרקציות קיימות בין תחומיה על מנת לדעת האם האטרקציות הללו תואמות את ציפיותיכם. אם אתם עתידים להגיע משפחה עם ילדים מומלץ לשכור וילה ליום העצמאות אשר מכילה אטרקציות עבור טווח הגילאים הרחב.
כמו כן, בדרך כלל וילות ליום העצמאות מכילות עמדת מנגל או עמדת ברביקיו ולכן תוכלו להמשיך את המסורת הישראלית ולערוך מנגל ביום העצמאות.

לחגיגות יום העצמאות שונות ומיוחדות – שריינו עוד היום את מקומכם באחת מהוילות ליום העצמאות.

© all rights reseved to Villagio.co.il 2012-2013