וילות לדתיים

2/3/2014

בשנים האחרונות החל לקום ענף חדש: וילות לדתיים, הוילות הללו מיועדות עבור קהל היעד הדתי והמסורתי ומעניקות אירוח יוצא דופן. כפי שידוע כאשר הקהל הדתי מחפש אחר מקום להתארח בו על המקום להיות בעל כשרות. כמו כן, ישנם קריטריונים נוספים עליהם צריך לענות המקום בו יבחרו לנפוש אנשים המשתייכים לקהל הדתי.

אז אם הנכם משתייכים לקהל הדתי או המסורתי והנכם מעוניינים להרחיב את הידע אודות ענף הוילות, מומלץ שתקראו את הכתבה הבאה:

מיקום הוילות:

אם אתם רוצים להתארח בוילה לדתיים עליכם לדעת כי הוילות פזורות בכל רחבי הארץ, כלומר לא רק בישובים דתיים אתם תמצאו וילות מעין אלו, אלא הוילות פזורות בכל אזורי הארץ. מיקומם של הוילות מהווה יתרון מכיוון שכך ניתן לשכור אחת ממבחר וילות לדתיים שהינה ממוקמת באזור שאינכם מכירים ובאמצעות כך תוכלו להיחשף לאזור חדש.

מטבח מאובזר:

כאשר מתארחים בוילה לדתיים ניתן לגלות כי בוילה יש מטבח מאובזר ויוקרתי. בדרך כלל המטבח מכיל כיריים, מקרר,תנור, מיקרוגל, מתקן מים וכדומה. אורחי הוילות הם אלו שמכינים את הארוחות אך ישנם בעלי וילות אשר מאפשרים לאורחים שלהם להזמין ארוחות עשירות וכשרות, אך הדבר כרוך בתוספת תשלום ובתיאום מראש.

וילות לדתיים

לחצו על התמונה ותגיעו למבחר וילות נופש לדתיים ברמה גבוהה במיוחד, כנסו עכשיו.

מיוחד לקהל הדתי:

יש להדגיש כי וילות לדתיים מכילות מייחם מים ופלטת שבת, ישנן וילות בהן יש שעון שבת ובדרך כלל בעלי הוילות הינם גמישים בשעת היציאה במוצ"ש. כמו כן, בקרבה לוילות ישנו בית כנסת.

אטרקציות מיוחדות:

אם הקהל הדתי רוצה לקבל נופש עם ערך מוסף עליו להגיע אל וילה לדתיים שכן כל וילה מכילה אטרקציות שונות ומיוחדות כדוגמת בריכת שחייה, ג'קוזי ספא, שולחנות משחק וכדומה. האנשים אשר משתייכים לזרמים המחמירים יותר יוכלו לנהל שעות כניסה לבריכה עבור הנשים והגברים בנפרד.

פתרונות לינה:

וילות לדתיים מציעות פתרונות לינה יוקרתיים במיוחד, בוילות ישנם חדרי שינה שמאובזרים במיטה זוגית, מסך LCD, ארונות וכדומה. ישנן וילות לדתיים בהן יש סוויטות עם 2 חדרי שינה ובהן דלת הפרדה על מנת להעניק להורים פרטיות מוחלטת. המלצתי היא כי טרם השכרת וילה לדתיים תבררו עם בעל הוילה האם הוילה שלו מכילה לול לתינוק, מיטת תינוק, כיסא לתינוק ומיטת ילדים, זאת במידה ואתם זקוקים לריהוט מעין זה.

כמה אנשים יכולים להתארח בוילות?

וילות לדתיים הינן שונות ומגוונות ומתאימות לקהל הרחב. כל וילה מתאימה לאירוח של מספר שונה של אנשים. בדרך כלל האירוח בוילות מתאימות לאירוח של כ-15 איש אך ישנן וילות המתאימות לאירוח קבוצתי גדול יותר. כאשר מעוניינים לשכור וילה רצוי לבדוק כמה אנשים יכולים להתארח בוילה אותה אתם עתידים לשכור.

אז אם בא לכם נופש מפנק, נופש יוקרתי ובלתי נשכח שיאפשר לכם לשמור על כשרות ומסורתשריינו את מקומכם בוילה לדתיים.

© all rights reseved to Villagio.co.il 2012-2013