וילות יוקרתיות

10/7/2014

וילות יוקרתיות לאירועים שונים
אם יש לכם וילה יוקרתית, שאתם מעוניינים להפוך למקור השקעה, תוכלו להציע אותה לאירועים שונים, שיבטיחו לכם רווחים יפים. הנה כמה רעיונות לאירועים שונים שניתן לערוך בוילות יוקרתיות:

1.    מסיבת חתונה – ישנן לא מעט וילות יוקרתיות בארץ, המתאימות לאירועים פרטיים מסוגים שונים. בין אם זו וילה יוקרתית בצפון, במרכז או בדרום, זהו פתרון מושלם למי שמחפש מרחב מיוחד לערוך בו מסיבת חתונה. זו יכולה להיות מסיבת חתונה אינטימית וצנועה או מסיבה גדולה יותר וססגונית יותר. אפשר למצוא וילות יוקרתיות גדולות במיוחד וגם וילות קטנות. ניתן לבחור את הוילה בהתאם לסגנון וגודל מסיבת החתונה שאותה מעוניינים לערוך וגם לנצל את המתקנים השונים שיש בוילה. אם, למשל, זוהי וילה יוקרתית שיש בה חצר גדולה צמודה, אפשר לערוך את מסיבת החתונה בחצר, ובתנאי כמובן שמזג האוויר מאפשר זאת.

2.    יום הולדת – אם אתם חוגגים בקרוב יום הולדת עגול, מה דעתכם לחפש וילה יוקרתית מושקעת ולהזמין את כל החברים שלכם אל הוילה לכבוד יום ההולדת? במקום להזמין אותם הביתה או לאיזה פאב רועש, אפשר לערוך מסיבת יום הולדת מיוחדת בוילה יפהפייה ולשלב בה גם כל מיני פעילויות. אם יש בריכה בוילה, אפשר להפוך את מסיבת יום ההולדת למסיבת בריכה קיצית וכיפית, עם מוסיקה טובה ברקע וגם אוכל משובח. אפשר להזמין שירותי קייטרינג שידאגו למנות השונות שתוגשנה באירוע וגם, אם אתם מעוניינים, להזמין די.ג'י שינצח על המוסיקה.

וילות יוקרתיות בישראל

מחפשים וילה יוקרתית לנופש? כנסו עוד היום!

3.    אירוע השקה של מוצר חדש – וילה יוקרתית היא אפשרות מושלמת לאירועים עסקיים בסדרי גודל שונים. אירוע השקה של מוצר חדש, במקום שיתקיים באולם גדול ומנוכר, יכול להיערך בתוך וילה יוקרתית איי שם בארץ. וילה מושקעת, מאובזרת וגם מרוהטת כהלכה. אפשר לערוך את אירוע ההשקה בקיץ ולנצל את הבריכה ואת החצר של הוילה, או לערוך אותו בחורף. ניתן גם לקשט את הוילה בהתאם לסוג אירוע ההשקה המדובר ולהזמין כמות של אנשים לפי גודלה של הוילה. אפשר למצוא היום וילות יוקרתיות גדולות מאד, שיכולות להתאים לכמה עשרות של אנשים, וגם וילות יוקרתיות קטנות יותר.

4.    מסיבת קיץ כיפית – כשמדובר בוילה שיש בה בריכה פרטית עם חצר צמודה, אין כמו מסיבת קיץ כיפית כדי ליהנות מהמרחב המושלם הזה וגם לבלות עם החברים שאוהבים. וילות יוקרתיות עם בריכה הן הזדמנות לערוך מסיבה באחד מימי הקיץ, מסיבה שכולה כיף ושמחה. זו יכולה להיות מסיבת קיץ לילדים עם מתקנים מתנפחים או מסיבת קיץ למבוגרים עם דוכני מזון טובים, בירה ומשקאות מסוגים שונים והפתעות נוספות. אפשר לארגן את הוילה כדי לספק לאורחים את הנוחות הנדרשת ואם מדובר במסיבה של מספר מצומצם של אנשים, אפשר אפילו להישאר ללון בוילה לילה אחד או שניים.

© all rights reseved to Villagio.co.il 2012-2013