וילות יוקרתיות בישראל להשכרה

1/4/2015

אם הנכם מעוניינים לצאת אל חופשה מוצלחת עליכם לדעת מהו הסוד לחופשה מוצלחת, מהנה ובלתי נשכחת. ובכן, הסוד לכך הוא ארגון. אם החלטתם להגיע להתארח בוילות יוקרתיות עליכם לתכנן היטב את החופשה שלכם. כך למשל, מומלץ בדוק אודות מיקום הוילה, גודל הוילה ומספר החדרים הקיימים בה, האטרקציות שנמצאות בין תחומיה ובסביבתה ובמידת הצורך יש לבדוק האם הוילה מתאימה לקהל היעד הדתי והאם היא מתאימה לאירוח של אוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים למשל, אם הוילה נגישה לנכים.

ארגון חופשה משפחתית עם ילדים בוילה יוקרתית:
אם הנכם עתידים להגיע להתארח בוילה יוקרתית יחד עם בני משפחתכם יש מספר דברים שיש לארגן טרם ההגעה אל הוילה. ראשית, כאשר מארגנים חופשה משפחתית בוילות יוקרתיות ראוי לבדוק האם הוילה משלבת אטרקציות ופעילויות הן לדור הצעיר שיגיע להתארח בוילה והן לדור המבוגר יותר שיגיע להתארח בין תחומיה. מומלץ לבדוק עם הילדים אילו אטרקציות חשובות להם שכן אם בוילה לא יהיו אטרקציות שמעניינות אותם הם יטרידו אתכם במהלך החופשה ויתלוננו כי משעמם להם. בדרך כלל ילדים רוצים שבמקום בו הם מתארחים תהיה בריכת שחייה גדולה ולכן חשוב לוודא כי בוילה בה אתם מעוניינים להתארח יש בריכת שחייה. אם אתם עתידים להתארח בוילה יוקרתית בחודשי החורף רצוי לבדוק כי הוילה מכילה בריכת שחייה מחוממת ומקורה. חשוב מאד להכין עם הילדים את התיק ולשים לב שהם לא שוכחים לשים בתיק בגד ים.

וילות יוקרתיות להשכרה בישראל

מבחר גדול של וילות נופש מדהימות להשכרה בישראל, כנסו עכשיו לאתר הרשמי!

כמו כן, כאשר מארגנים חופשה משפחתית בוילות יוקרתיות יש לסקור את האזור בו שוכנת הוילה ולוודא האם קיימות בו אטרקציות עבור טווח הגילאים הרחב והאם יש בו מקומות בילוי, מסעדות וכדומה. בדרך כלל האירוח בוילה יוקרתית איננו כולל ארוחות ולכן מומלץ לבדוק כי באזור הוילה ישנן מסעדות לטעמכם. מנגד, וילות יוקרתיות מכילות מטבח מאובזר שמאפשר להכין ארוחות משפחתיות ביחד עם הילדים ועל כן רצוי להצטייד בדברי מזון ולהביא אותם איתכם בעת ההגעה אל הוילה. בנוסף לכך, יש אפשרות להזמין ארוחות אל הוילה- זאת בתיאום מראש עם בעל הוילה ובתשלום נוסף.
יתר על כן, אם החלטתם באופן סופי שאת החופשה המשפחתית הבאה שלכם אתם תערכו בוילה יוקרתית כדאי שתדעו כי הנכם יכולים להגיע עם עוד מספר משפחות אל הוילה ולכן בשלב הארגון יש לקחת אפשרות זו בחשבון. אם אתם מעוניינים להתלכד עם בני המשפחה המורחבת הנכם יכולים להזמין אותם להתארח עימכם בוילה ובאמצעות כך אף תתחלקו בתשלום הכספי עבור השכרתה ומנגד, באם אתם רוצים לזכות בחופשה משפחתית מצומצמת שתאפשר לכם להתלכד הנכם יכולים להגיע לבדכם.

מה מיוחד בחופשה בוילות יוקרתיות?
משפחות שמגיעות להתארח בוילות יוקרתיות זוכות לחופשה מלאה ברוגע ובשלווה, אין חשש מפני אנשים זרים ויש מבחר של אטרקציות הן בתוך הוילה והן בסביבתה.

© all rights reseved to Villagio.co.il 2012-2013